Misyon ve Vizyon

1990 yılında başlayan serüvenimiz, günümüze kadar büyüyerek devam etti. Metal ile temas edilen her noktada sınırsız ürün gamı ile sizlere hizmet vermeye adanmış yıllar birbirini kovaladı. Kaliteden ödün vermeyen yapımız ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ilerlediğimiz yıllar heyecanımızı daha da arttırdı. “Üretimde sıfır hata” politikamız ve sektörde öncü teknolojimiz ile bölge coğrafyasında lider konuma geldik.

Ülke genelinde sayılı üretim gücüne sahip firmalar arasında olan Bahadır Makina, yüksek kalite ve inovatif çözümler sunan mühendis ekipleri ile hizmet vermeye tüm gücü ile devam ediyor. Tüm bunlar ışığında her gün daha iyiye doğru emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.

Elde ettiğimiz ihracat hacmimiz %60’lara dayandı ve hızla büyümeye devam ediyor. İçindeki heyecanı, 1990 yılından bu yana kaybetmeyen Bahadır Makina, her zaman “daha da fazlası olmalı” diyerek teknolojik yatırımlarına hızla devam ediyor.

Üretim hacmimizi 2,5 katına çıkardığımız 2019 yılında, bir üst seviyeye taşıdığımız dinamik yapımız ile her geçen gün ekibimize kattığımız arzulu mühendislerimiz, geleceğe daha güçlü adımlarla yürümemizi sağlıyor. İhracat hacmi yüksek, kalkınmayı hedefleyen ve istihdamı destekleyen bir firma olma arzumuz ile durmaksızın büyümeye devam ediyoruz.